Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »
Odkazy na stránky  »  PSÍ SALONY

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky

Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. Nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Podklady pro zveřejnění Vaší organizace zašlete na e-mail: evidence@clever.cz.
V této sekci jsou uvedeny odkazy na salony zabývající se stříháním a kompletní úpravou psů.
Jasmínová 2145 tel: 604 710 537
Stříhání a úprava srsti psů a koček. Ostříháme Vašeho miláčka podle Vašich představ. Pracovní doba PO - NE dle dohody.
Lipová 481 339 01 Klatovy tel: 602 821 178
Psí salon Margo funguje v Klatovech od roku 2003. V našem salonu můžete být přítomni po celou dobu úpravy psa. Sami si tak můžete zkontrolovat, že se během stříhání Vašemu psovi nepřihodí nic zlého. Nepoužíváme "šibenici" ani psy bez Vašeho vědomí neuspáváme, ani nepoužíváme žádné uklidňující prostředky.
E. Beneše 24 - Suché Vrbné České Budějovice
Kromě stříhání a úpravy psů všech plemen Vám mohu nabídnout zkušenosti a rady pro začínající chovatele, tipy pro první psí výstavy, zkušenosti chovatelky či praktické ukázky použití psí kosmetiky, stříhání drápků apod. Těším se na Vaši návštěvu...
Běchorská 1788/80 Praha 20 - Horní Počernice tel: 737 631 061
Nás salon provádí kompletní péči o srst psů všech plemen, rozčesávání, vyčesávání podsady, trimování, stříhání, koupání s následným sušením a konečnou úpravou srsti, to vše za použití kvalitní kosmetiky. Naší specializací je ruční trimování bez použití trimovacích nožů. Uvítáme, když budete po celou dobu úpravy psa s námi v salonu. Nepoužíváme šibenice ani uklidňující prostředky. Pro začínající chovatele nabízíme zkušenosti a rady, tipy a přípravu pro první psí výstavy, možnost provedení výstavní úpravy psů apod. Na úpravu u nás nikdy nebudete čekat, protože Vás objednáme na přesnou hodinu, a to ráno i odpoledne, ve všední den či ve svátek. Na našich stránkách najdete mimo jiné i virtuální procházku naším zařízením.

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00