Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »
Odkazy na stránky  »  PSI

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky

Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. Nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Podklady pro zveřejnění Vaší organizace zašlete na e-mail: evidence@clever.cz.
Sekce Psi uvádí odkazy na stránky a organizace zaměřené na pomoc psům v nouzi, stránky věnované plemenům a informacím o nich, interclubům.
Tyto stránky vznikly na pomoc všem opuštěným pejskům plemene Německý boxer, Buldok, Buldoček a jejich křížencům, kteří se ocitnou v útulku, a podobně.
Čas od času se dozvím o nějakém leopardovi, který hledá nový domov. To mě přivedlo na nápad vytvoření této stránky, kde Vás chci o nich informovat. Pokud znáte leoparda (popřípadě jeho křížence), který je v této situaci, dejte mi o něm prosím vědět.
Třebíč tel: 777 687 886 email: kadla@email.cz
Psi a vlastně i zvířata mě provází celým mým životem. Zabývám se chovem psích plemen Flat Coated Retriever a American Cocker Spaniel. S našimi psy se věnujeme canisterapii. Kromě pejsků s námi bydlí další zvířátka - gekončíci noční a pár ryb a žab.
Klec 78 Lomnice nad Lužnicí tel: 724 953 876
Vítejte na stránkách chovatelské stanice Cairnteriérů, Labradorských retrieverů a Golden retrieverů. Naše chovná stanice má za cíl kvalitní chov po stránce exterierové, pracovní i povahové.
Opava tel: 737 309 855
Kníračka Sára a foxteriérka Kissy - stránky o dvou agilitních psích holkách z Opavy.

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00