Přihlásit

Pro registrované uživatele

Zde »

Nová registrace

Účet pro registraci zvířete

Registruj »

Vyhledávání

Hledejte čipy zvířat v registru

Hledej čip »
Odkazy na stránky  »  CHOVATELSKÉ POTŘEBY

Centrální evidence zvířat a věcí ČR - odkazy na jiné stránky
Na této a dalších stránkách vytváříme místo s odkazy na jednotlivá zařízení, která se zabývají chovem zvířat, provozováním útulků a hotelů pro zvířata. V budoucnu nevylučujeme ani umístění odkazů na veterinární lékaře a veterinární zařízení. Na postup jak přidat odkaz na svoje stánky do této sekce se dostanete v levém menu volnou Odkazy - Jak přidat odkaz.

Tato sekce je věnována obchodům s chovatelskými potřebami a doplňky pro zvířata.

Zákaznická linka: 733 546 253
Chovatelské potřeby pro psi, kočky a drobné hlodavce, ale i krmení pro akvarijní a terarijní zvířata. Najdete u nás kvalitní krmiva a příslušensví pro chovatele a produkty z přírodní lékárny.
Potřeby pro psy, kočky, akvaristika, teraristika, malá zvířata a další.
tel: 377 260 610, 602 279 998
Prodáváme veterinární přípravky, veterinární klinické diety pro psy a kočky, doplňky výživy, krmiva, pamlsky pro psy a kočky, široký sortiment přípravků pro koně, doplňky výživy a pochoutky pro koně, chovatelské potřeby a také chovatelskou literaturu. Nabízíme i zboží z oblasti akvaristiky, teraristiky a zahradních jezírek, krmiva pro hlodavce a potřeby pro jejich chov.
V našem e-shopu nabízíme svítící obojky pro psy - užitečného a nepostradatelného pomocníka pro večerní a noční venčení vašich čtyřnohých miláčků.
Ekologické potřeby pro chovatele od českého výrobce, nakupujte na www.stelta.com.

CLEVER Soft s.r.o

Sluneční 127, 280 02 Kolín II

Telefon: 602 683 840
Dotazy: evidence@clever.cz

Pracovní doba:
po–pá: 8:00–14:00